Międzynarodowy kurs dla nauczycieli jogi, TTC, Ustka 2020TTC2020

Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
30 sierpień - 27 wrzesień 2020

Daty zawierają dzień przyjazdu i dzień odjazdu
Wykłady międzynarodowych specjalistów
Języki wykładowe: angielski, polski, litewski, rosyjski
Czterotygodniowy teoretyczny i praktyczny trening we wszystkich aspektach jogi, składający się z 401 jednostek treningowych, po 45 minut każda

Międzynarodowy certyfikat wydany przez Międzynarodową Organizację Centrów Sivananda Joga Vedanta wręczony zostaje po pomyślnym ukończeniu Kursu. Dyplom zatytułowany jest „Yoga Siromani” i rozpoznawany jest przez Yoga Alliance w zakresie 200-godzinnego standardu nauczania przyznawanego Zarejestrowanym Szkołom Jogi (RYS – Registered Yoga School).
Kurs ten założony został w 1969 roku przez Swamiego Vishnudevanandę jako pierwsy kurs nauczycielski na Zachodzie. Do dziś Kurs ukończyło 35.000 osób
Szczera chęć uczenia się i otwartość na techniki jogi jest ważnym wymogiem. Preferowana jest podstawowa znajomość pozycji jogi i filozofii, nie jest to jednak warunek absolutny. Uczniowie rozwijają umiejętność prowadzenia zajęć z asan i znacznie pogłębiają własną praktykę.
Opłata za Kurs
Cena za kurs dla osób aktualnie zamieszkujących Polsce lub krajach Europy Wschodniej*(przynależność narodowa: jedno z państw Europy Wschodniej):
Pokój 3-4 osobowy: 6 600 PLN
Pokój dwuosobowy: 9 100 PLN
Pokój jednosobowy: 14 780 PLN

Miejsce kursu:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy LEŚNIK
Nadleśnictwo Ustka
Orzechowo Morskie k/Ustki
76-270 Ustka / Polska


Szczegółowe informacje

Plan zajęć
Asany, pranajamy, jogiczne odżywianie, krije, medytacja, mantry, filozofia Wedanty, Bhagawad Gita, cztery ścieżki jogi, anatomia i fizjologia.


Rozkład dnia
Codziennie: dwie sesje medytacji, dwie lekcje jogi, dwa wykłady, jedna godzina pomocy na rzecz społeczności aśramu. Raz w tygodniu jeden dzień wolny od wykładów. Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa.


Certyfikat
Po pomyślnym ukończeniu egzaminu końcowego, uczestnicy otrzymują rozpoznawany na całym świecie certyfikat poświadczający ukończenie Kursu i uprawniający do nauczania jogi, wydanym przez Międzynarodowe Centra Sivananda Joga Vedanta (International Sivananda Yoga Vedanta Centres).
Kursy dla Nauczycieli Jogi Sivanandy uzyskały oficjalny certyfikat Światowego Związku Jogi (Yoga Alliance, USA) w zakresie 500-godzinnego standardu nauczania przyznawanego Zarejestrowanym Szkołom Jogi (RYS – Registered Yoga School).

Rejestracja:
W celu zapisania się na Kurs dla Nauczycieli Jogi prosimy wypełnić
formularz.Kontakt
Informacja telefoniczna w Polsce: 791551 808
Email: polska(at)sivananda.net


TTC_ustka2